Czutora - resto druid - Accepted

Czutora - resto druid - Accepted

Příspěvekod Czutora » ned 28. srp 2016 22:42:09

Ahoj,
jmenuji se Jirka, 33 let, jsem kuchař ze Ždírce nad Doubravou.
Ve hře hraju resto druida a balance jako off spec.

http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... ora/simple
http://imgur.com/a/0iT0t

Začátek wow se byl v Burning Crusade. Moje nejplodnější období bylo na alianci drakthulu v obdodé progressu Naxxramasu, Ulduaru a ICC - jen Sindragosu a Lichkinga na hc v 25men jsme nedali. Potom jsem hrál už jen sporadicky, nějaké pvp atd. Nyní mám chuť vyždímat více z Legionu, oprášit své dovednosti a aktivně progresovat v PvE.
Proč Sarcasm Society? Jste pomyslným průsečíkem mezi ambicí a kloudným RT (od 20h). Nikoho od vás neznám, vybíral jsem si nezávisle projížděním webových stránek, informace od lidí z guildy apod. Má původní guilda je jen casual guilda 3 real life kamarádů, kam se kdykoli zase mohu vrátit :)

Alty mám všechno krom DK.
Doma mám herní notebook Asus ROG, i5, gtx860m, fps občas trochu padají, ale není problém kdyžtak snížit detaily z max, kdyby to bylo neúnosné, rychlost připojení cca 16 Mb/s.

Resto druid je výchozí postava, s kterou jsem začínal a ke které se vždy dřív nebo později po vyzkoušení jiné postavy vracím. Topovat dps mohu pak někde na pvp, v pve jsem byl vždycky spíš zvyklý zachraňovat životy. Věřím, že bych mohl být přínosem a nebojím se jít do lepší guildy poprat se o své místo.

P.S.: na equip a úspěchy z nedávné doby není potřeba se rozsáhle dívat, nebyl jsem aktivní pve hráč a na pvp hrál paladina :)
Czutora
 

Re: Czutora - resto druid

Příspěvekod Battlinoo » pon 29. srp 2016 12:28:12

Ahoj Jirko, takže je vidět že ve wow už nějakou dobu jsi. Nicméně, z posledních datadisků toho moc v pve odhraného nemáš, což není samozřejmě takový problém, ale lepší by bylo kdyby ano. Aktuálně v guildě žádného aktivního resto druida nemáme, nebo se spoň zatím nikdo neozval( vím o nějakých ale zatím se nehlásí).
Myslím, že by jsi mohl být perspektivním hráčem, já jsem tedy PRO přijetí na zkoušku a uvidíme jak zabojuješ.
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17

Re: Czutora - resto druid

Příspěvekod Mygashi » pon 29. srp 2016 18:01:43

záleží, jak si na tom s guláškem, svíčkovou...a jak umíš poladit steak.. :D ... ne nějaký zkušenosti tam jsou, vzhledem k tomu, že se nikomu moc nechce do restáka tak na zkoušku bych byl za... Mygashi
Mygashi
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 30. zář 2014 18:08:01
Bydliště: Trutnov

Re: Czutora - resto druid

Příspěvekod Battlinoo » pon 29. srp 2016 18:42:01

Domluvili jsme, že šanci dostaneš a jako u ostatních uvidíme co předvedeš. Napiš si in game o inv.
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17

Re: Czutora - resto druid

Příspěvekod Kellei » pon 29. srp 2016 19:37:20

Resto druidov v zostave ešte nemáme, takže by som si ťa rád pozrel v raide. ZA
Obrázek
Uživatelský avatar
Kellei
 
Příspěvky: 21
Registrován: ned 18. říj 2015 12:30:54


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků

cron