Miyrae - Rogue - Accepted

Miyrae - Rogue - Accepted

Příspěvekod Mirial » pát 26. srp 2016 15:18:17

1. Blood Elf, Rogue, Spec podle aktuální nálady Blizzardu, 701 ilvl (gear z invazí)

2. http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... rae/simple

3. ---

4. Jmenuju se Pavel, je mi 21 let. Jsem vysokoškolák, tzn. čas na raidy mám kdykoliv. Přednášky a cvičení mi nejpozději končívají před šestou hodinou a tak dlouhých dní jsem dostal do rozvrhu sotva několik. Bydlím v Praze kousek od své fakulty.

5. S Wowkem jsem začal v roce 2005 na serveru Wildhammer, tenkrát jsem byl ještě prcek, hlavně jsem expil a když už jsem se po dlouhé době dostal do UBRS, přišlo TBC. Celou Vanillu a taky během expení v TBC jsem byl ve spíše sociální guildě Pilsner Urquell. Byli jsme rádi, když jsme udělali SSC a TK :), v BT a Sunwellu jsem se podíval jen na prvních pár bossů. Nejvíce jsem se věnoval WoWku ve Wotlku, Naxxramas patch jsem prošel v celkem průměrné raidovací guildě, tentokrát už ale na Drak'Thulu. S příchodem Ulduaru jsem se začal taky hodně věnovat PVP, nejen na ofiku, ale i na serverech jako Arena Tournament a Deffender BG. Ulduar jsem sice prošel, ale až ke konci patche, progressu jsem se účastnil pouze první měsíc. Největší raidovací zkušenosti mam z ToGC a ICC. Oba tyto patche jsem raidoval jako Assa/Combat Rogue a i jako Holy Paladin. Moje guilda se jmenovala Tangled Wire. ToGC jsme celkem svižně clearnuli, avšak 50/50 run na 25 jsme měli pouze jeden. Pamatuju si jak při počátečním progresu se na Valkýrách ignorovala taktika a jen se stálo ve dveřích a na AoE od Shadow Valkýry jsme postupně zapínali Aura Mastery a Sacrifice. Paralelně s raidováním a arénami na ofiku jsem stále více hrotil arény na AT a Deffenderu, kde jsem jednu chvíli i měl top 3 tým v 3v3 (RLS, RMP a Rogue-Balance D-Dpriest). Na příchod ICC jsme byli jako guilda velice dobře připraveni, dalo by se říct, že skoro všichni měli BiS gear z ToGC. Progress šel celkem svižně, prvním zádrhelem překvapivě nebyl Rotface, ale až Professor Putricide. Na něm jsme strávili asi tři večery, avšak poslední večer už jsme wipovali schválně, jelikož některá MDPS pořád failovala Choking Gas bomby, RL rozhodl, že se bude wipovat dokud to nikoho netrefí. Zbytek raidu už byla celkem pohoda, Sindragosu jsme zabili velice rychle. Na HC se začali projevovat problémy s DPS, došlo k menší restrukturalizaci guildy, poté jsme vyclearovali vše až na LK 25 HC, během progressu bohužel došlo k rozpadu guildy kvůli osobním důvodům vedení. ICC 25 HC a RS jsem dokončil teprve po pár letech na freečku Gamer District. Abych to zkrátil, na Cataclysm jsem se velice těšil, ale reálně pro mne byl velkým zklamáním. Po prvním patchi Cata jsem skončil. Během těch 5-6 let co jsem na ofiku nebyl jsem sem tam hrál arény na Arena Tournamentu. Na Drak'Thul jsem se vrátil přibližně před týdnem, s kompletně novým účtem, jelikož o starou e-mailovou adresu jsem přišel, a s ní i o můj starý účet na WoWku.

6. Chtěl bych se dostat do Sarcasm Society, jelikož sdílím vaše raidovací cíle, rád bych odprogressoval všechno co může Legion nabídnout, jak raidy tak i 5-man Mythicy+. Líbí se mi váš raidovací čas. Aktuálně jsem pouze v mass-invite pseudo guildě, nemám zde žádné konexe.

7. Nikoho z guildy neznám, všiml jsem si recruitment zprávy na chatu, rozhodl jsem se tedy podat přihlášku.

8. http://imgur.com/a/UMHtw

9. Aktuálně mám pouze Rogunu Miyrae, udělal jsem si i Demon Huntera, ale toho nemám v plánu hrát, do budoucna jsem plánoval jako alty Priesta a Monka.

10. GeForce GTX 760, Intel i5-4590 3.30 GHz, Monitor Asus 24-palcový, 2 TB pevný disk, 200 GB SSD, RAM 16 Gb

11. Jako Roguna vám můžu nabídnout kvalitní DPS, chladnou hlavu, výdrž a připravenost na progress. WOTLK jsem zakončil myslím na celkem vysoké notě, a chtěl bych tak pokračovat i v Legionu. Samozřejmě se těším i na příjemnou atmosféru a kolektiv, zejména teda na pokec na TSku :) . Od guildy očekávám v podstatě to samé co můžu nabídnout, nejraději bych odprogressoval a clearoval top content co WoWko může nabídnout.
Mirial
 

Re: Miyrae - Rogue

Příspěvekod Battlinoo » pát 26. srp 2016 23:12:18

Ahoj, přihláška celkem pěkná, máš za sebou už něco odehrané, gear je ted uplně jedno, já jsem pro, sice další meelek ale pokud budeš lepší než naše současné meleečka tak proč ne :) Samozřejmě bude záležet na tom jak se předvedeš.
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17

Re: Miyrae - Rogue

Příspěvekod Furiozzo » sob 27. srp 2016 0:15:03

Prihlaska hezka a obsahla, muzu vedet nick roguny za kterou jsi raidoval na wotlk? Jak pise Botlinoo EQ ted nema zadny vyznam. Ale vzhledem k faktu, ze je to dalsi meele jsem hodne na vazkach. Kdyby mel rozhodovat muj hlas tak se priklanim spise k proti.
Furiozzo
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 09. srp 2016 6:33:20

Re: Miyrae - Rogue

Příspěvekod Mirial » sob 27. srp 2016 11:33:53

Roguna se jmenovala Mirial, na Armory jsem ji nenašel, zároveň mi ale WoWko řiká, že to jméno už je zabrané. Chápu, že v dnešní době je melee přebytek, zejména s příchodem nové MDPS classy. Věřím ale, že jsem schopen vyniknout a své místo si v raidu a guildě zasloužit.
Mirial
 

Re: Miyrae - Rogue

Příspěvekod Amant » sob 27. srp 2016 18:07:34

Zdravím, na mě troška moc čtení :mrgreen: . Co se Historie týká tu má ,Zkušenosti se ukážou stejně až v raidu a co se týká ohledně toho že si Mclassa já bych na to ani moc nekoukal :) , stejně se to bude nejspíš třídit kdo má na to být v progres grupě a kdo ne :) a já sem rád za každého schopného hráče do raidu :)
Amant
 

Re: Miyrae - Rogue

Příspěvekod Kellei » sob 27. srp 2016 18:23:01

Ahoj, z mojej strany nie sú výhrady, ZA.

p.s.: O to, že je veľa melee sa báť nemusíš, ak vieš zahrať čo treba a podávaš výkony, tak sa určite nemusíš obávať lavičky.

p.p.s.: Skúšal si kontaktovať support ohľadom starého účtu? Ak si tam mal pravé údaje, možno by ti vedeli pomôcť (a mať účet, kde sú veci ako Hand of A'dal atď. sa už teraz len tak nevidí...). Ohľadom nicku, účet s danou postavou musí byť neaktívny 2 datadisky, takže meno by sa malo odomknúť teraz v Legione, ak si nemal game time od cata.
Obrázek
Uživatelský avatar
Kellei
 
Příspěvky: 21
Registrován: ned 18. říj 2015 12:30:54

Re: Miyrae - Rogue

Příspěvekod Mirial » sob 27. srp 2016 23:29:06

Ano, zkoušel jsem ho získat zpátky, je tomu tak rok zpět. Během toho procesu jsem ale zjistil, že emailová adresa, na kterou ten účet byl napsanej, už není v mém vlastnictví, tu adresu jsem neotevřel dobrých 7 let. Chtěl jsem to zkusit i přes platební údaje, ale tady se mi smůla posunula až do absurdních výšin, starou kartu a účet, kterým mi to dříve platil otec, on už dávno zrušil a ty údaje nemá.
Mirial
 

Re: Miyrae - Rogue

Příspěvekod Battlinoo » ned 28. srp 2016 19:22:17

Napiš si o inv in game :) přijat.
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17


Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků

cron