Askaria - Warlock - Accepted

Askaria - Warlock - Accepted

Příspěvekod Askaria » čtv 18. srp 2016 10:48:12

1) Belf - warlock - affliction/destruction/demonology - 731
2) http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... ria/simple
3) https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 09/latest/
4) Filip; 22; rusnovodic (cesky strojvedouci); RT vyhovuje rozne kedze som v 6 dnovom turnuse (smeny) - 1. den - denna (11 hod podla potreby az nad 13 hod), 2. den - denna (12 hod 30min len zriedka nutne tahat nadcas), z 3. dna na 4. - nocna (dlzka je rozna podla nastupu a konca zvycajne od 12 hod 30 min az do 14 hod 40 min) nasledne 2 dni volna, pokial vychadza 1. den na vikend tak mam o den volna navyse lebo ta smena sa cez vikendy nerobi - napriklad - v piatok denna, v sobotu tiez a z nedeli na pondelok nocna a najblizsie robim vo stvrtok, v piatok a zo soboty na nedelu nocna - vzdy o 1 den spet; kedze do prace musim chodit co najlepsie odpocinuty tak pred pracovnym dnom chodim spat zhruba 22:00 kedze vstavam 4:20 aby som stihol dojst do prace, ale aj tak som rano unaveny tak si vzdy vravim aby som isiel spat o nieco skor :D
5) WoW hram od zaciatku TBC na free - zacal som na Black Sun po chvili prestup na Equilibrium, s prichodom Wotlk prestup na Anathemu (sestersky server Equilibria) kde som sa casom vypracoval na jedneho z tych velmi dobrych warlockov (aspon si to myslim vela dobrych warlockov som totiz na AN ani nestretol - warlockov bolo vzdy malo) a bol som v jednej z TOP PvE guild na serveri - Defend of the Ancients - v ktorej som uz velmi dlho cca 4 roky a doteraz tam mam este aj char, pocas 2 letnych prazdnin pred niekolkymi rokmi som hral Cata na Ice wow ako worgen DK, ale tam som uz nebol velmi dlho a cely server casom rapidne upadol rovnako ako Anathema, dlhy cas som nasledne WoW nehral az do vianoc roku 2015 ked bola zlava na WoW a tak trochu som sa nechal ukecat na kupu i ked som chcel sam vediet ako sa WoW zmenilo za tie roky a od vtedy som na Twisting Nether; od zaciatku TBC som hral iba za warlocka (chvilu aj za DK) a nic ine hrat neviem :D mam alta rogunu na Anatheme ale neslo mi to tak ako za warlocka, preco vlastne warlock? vzdy ked hram novu hru v ktorej je classa/zameranie hrdinu na vysokej urovni tak si vyberem jednu z najtazsich, nebavi ma hrat jednoduche classy/zamerania hrdinu v danej hre lebo prave tie najtazsie su tie najzabavnejsie :D
6) v podstate spet ku WoW ma dostal Fatel po zisteni urcitych informacii som sa rozhodol za Twisting Nether lebo je tam obrovska horde komunita a nachadzaju sa tam velmi dobre PvE guildy, lenze problemom je moj pracovny cas a dost dobrych guild chcu hracov co rozpravaju ich jazykom - norsky, finsky, svedsky, turecky, grecky a pod. co je pre mna problem, aktualne som v guilde ale demotli ma na Social Membera uz pred nejakym casom cize som tam na kus pokecu a pod. kedze nedostavam pozvanky na GR (Guild Raid)
7) spoznal som Fatela od inych kamaratov na battle nete kedze sme spolu s nim hrali Diablo a v podstate od vtedy v ramci moznosti hrame spolu ine hry - Overwatch, Hotsko a WoW samozrejme a na Vas som prisiel od Fatela kedze hladam PvE guildu a u mna (Twisting Nether) je to sama voda
8) https://s4.postimg.io/66wmu1qzf/Wo_WScr ... 095652.jpg
9) DH - kazdy predsa chce vyskusat co je zac, uvidim aky bude na 110 a mozno dam s nim aj nejaky ten content
10) GPU - GTX 660 Ti; CPU - intel i5 3570K; MB - Z77-DS3H; RAM - 16 Gb DDR3 1600MHz; HDD - 1x HDD (500Gb), 1x externy HDD (1Tb), 1x system SSD (240Gb) a 1x SSHD (2Tb) - cize 4 pevne disky; zdroj - Corsair 600W; monitor - DELL 24 palovy 1920x1200; fps 30-80 ale pri efektoch Gazing Shadows u Manna kde sme vsetci na kope mi tak dropne fps na asi 10-15 :D strasne mi to vtedy seka ale je to len na chvilu a ked zmenim pohlad tak sa to da nejak prezit, planujem kupit GTX 1070 lenze teraz mam nejaky pre mna neznamy problem s PC - pocas hrania zhasne obrazovka, ale PC bezi dalej bez problemu dokonca som bol pocas toho na TS cize hladam pricinu ale myslim, ze je to vadny kabel DVID
11) ocakavam vysoku uroven PvE raidivania, dobry kolektiv a podla moznosti aj dobry pokec a kopu smiechu :D , ziadne drama ved WoW nieje spanielska telenovela... co Vam mozem dat je, dufam, vysoky dps, dlhorocne skusenosti v PvE kontente (zhruba 6 rokov), komunikaciu ako v hre tak aj mimo nej na TS, podla moznosti aj rady a tipy ako v hre tak aj mimo hry
Askaria
 

Re: Askaria - Warlock

Příspěvekod Furiozzo » pát 19. srp 2016 4:43:11

Ahoj prihlaska pekna, logy dmgove taky celkem jdou. Chapu spravne, ze by jsi cely raid mohl byt jen kdyby ti vychazelo na druhy den volno?
Furiozzo
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 09. srp 2016 6:33:20

Re: Askaria - Warlock

Příspěvekod Battlinoo » pát 19. srp 2016 15:18:21

Ahoj, přihláška super.
Nějaké věci jsme pořešili na TS, otázka je nad tou migrací na Drakťhul, kdy ? Nebo jak jinak to zkusit bez migrace, ale jelikož jsi říkal, že tam kde jsi si guildu stejně asi nenajdeš, tak i kdyby to nakonec u nás z nějakého důvodu nevyšlo, tak by to pro tebe asi bylo lepší..

Já jsem pro přijetí :)
Prosím o vyjádření Kellei, Malybuba, Furiozoo :)
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17

Re: Askaria - Warlock

Příspěvekod Askaria » pát 19. srp 2016 21:00:40

Furiozzo - ano presne tak musim mat odpocinok to nejde fungovat bez toho, mam velku zodpovednost
Battlinoo - prejst mozem kedykolvek financne zas az tak zle na tom nie som :D
- "tam kde jsi si guildu stejně asi nenajdeš, tak i kdyby to nakonec u nás z nějakého důvodu nevyšlo, tak by to pro tebe asi bylo lepší.." - cize ak by som u Vas nepochodil tak na Drak'thule su aj ine guildy co by ma vzali? spravne som to pochopil?
Askaria
 

Re: Askaria - Warlock

Příspěvekod Battlinoo » pát 19. srp 2016 22:44:10

Doufám, že budeš dobrý a pochodíš, ale ano, přesně tak jsem to myslel. :)
Sometimes the hand of fate must be forced...
Uživatelský avatar
Battlinoo
 
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 04. srp 2016 23:04:17

Re: Askaria - Warlock

Příspěvekod Furiozzo » sob 20. srp 2016 4:30:03

Proti prijeti nic nemam vypada schopne. Jen bohuzel ten cas jen do 22:00, no nevim nejak si nedokazi predstavit jak s timhle pujde pri pretlaku lidi pochodut
Furiozzo
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 09. srp 2016 6:33:20

Re: Askaria - Warlock

Příspěvekod Kellei » sob 20. srp 2016 6:06:15

Prihláška vypracovaná, potrebné veci tam sú, dosť problém môže byť, keď ti vyjdú smeny cez raid / denná po raide, takže sa môže stať, že budeš na striedačke.
Ranged dmg sa nám hodí do zostavy, takže by som si ťa určite rád pozrel v raide, proti prijatiu nič nemám.
ZA

Ako dodatok:
Mythic raidy si od hráčov vyžadujú robiť viac, ako len točiť čísla (aj keď aj to je potrebné), preto by ma ešte zaujímalo:
1. Čo je podľa teba wasted global cooldown a kedy GCD nepoužitý na offensive spell nie je wasted a prečo?
2. Znalosť angličtiny / iného jazyka v ktorom sú taktiky na content vydávané hneď (viem, že to niekto preloží, ale videá zvyčajne nie sú a preklad trvá...) a ochota si taktiky samostatne naštudovať.
Obrázek
Uživatelský avatar
Kellei
 
Příspěvky: 21
Registrován: ned 18. říj 2015 12:30:54

Re: Askaria - Warlock

Příspěvekod sashenka » sob 20. srp 2016 11:15:15

Pohoda prihláška, páči sa mi. Nevidim najmensi dovod ta neprijať, ale je to na rozhodnuti vedenia. :)
YOLO
Uživatelský avatar
sashenka
 
Příspěvky: 32
Registrován: úte 09. srp 2016 0:31:54

Re: Askaria - Warlock

Příspěvekod Askaria » sob 20. srp 2016 20:02:21

- dakujem za pozitivne ohlasy to ma potesilo ;)
- ked uz budem na tej striedacke tak co uz narobim, ale samozrejme budem rad ak sa na raid dostanem co najcastejsie a nebudem musiet odist skor
- Kellei - s tou 1. otazkou si ma skutocne dostal popravde som o tom nikdy nepocul, ale hadam, ze sa jedna o zbytocne pouzitie spellu pri com dostanem global cd a mohol som namiesto toho vyuzit nieco co sa oplati viac, to je len moj odhad, ale rad by som vedel co to je nebojim sa ucit nove veci (i ked toto zrejme nova veci neni :D )
- s anglictinou nemam problem akurat mam problemy rozpravat anglicky kedze nemam sa s kym porozpravat anglicky a ani v skole, ked som este bol, sme ziadne hodiny konverzacie nemali a dost mi to vadi a co sa tyka porozumenia len zriedka mam problemy porozumiet, problemy skor nastanu ked anglicky hovoriaca osoba zacne rozpravat rychlo a slengovo
Askaria
 

Re: Askaria - Warlock

Příspěvekod Mygashi » sob 20. srp 2016 20:56:31

jsem pro :)

ps: dodatky bych neresil....
Mygashi
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 30. zář 2014 18:08:01
Bydliště: Trutnov

Další

Zpět na Přihlášky do guildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků

cron