Přihláška - Jamail

Odeslat odpověď

Ověřovací kód
Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je vypnutý
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Přihláška - Jamail

Re: Přihláška - Jamail

Příspěvek od Battlinoo » úte 30. dub 2019 22:43:27

Rozhodně jsem pro a uvidíme co z tebe bude, napiš si o inv :)

Přihláška - Jamail

Příspěvek od Jamail » pon 29. dub 2019 20:01:58

Ahoj všichni,

hlásím se k Vám s resto druidem (troll) a jelikož jsem pauzoval a delší dobu neraiduji, tak je můj ilvl 376. Důvod je ten, že v době progressu Uldiru postupně přestalo hrát několik kvalitních lidí od nás z Guildy až to vlastně dopadlo tak, že si většina raiderů dala pauzu, i já. Nejlepší doba byla asi ještě progress Antorusu v Legoinu, kde jsme sice Aggramara nakonec nezabili, ale chybělo jen pár procent.

Antorus M https://www.warcraftlogs.com/character/ ... artition=1
Antorus HC https://www.warcraftlogs.com/character/ ... fficulty=4
Uldir M https://www.warcraftlogs.com/character/ ... metric=hps
Uldir HC https://www.warcraftlogs.com/character/ ... metric=hps

Jinak jsem začal hrát od TBC za Warlocka. První guidla, která stojí za zmínku byla Immune, kde jsem se poprvé začal seznamovat s raid contentem, pak jsem skočil do Dezinfekce, kde jsem vlastně odprogressoval Hyjal i Black Temple, docela se nám i dařilo. Pak bych ještě zmínil guildu WaRe, kde jsme progressovali Achievementy v Ulduaru.

Teď něco málo z RL. Jmenuji se Ondra, v sobotu mi bude 29 :mrgreen: a bydlím i pracuji v Praze v nejmenované letecké společnosti :D (po-pa 9-17)

K Sarcasm Society se chci přidat, protože si myslím, že jste kvalitní guilda co má raid dny tak, jak mi vyhovuje. Nikoho u vás bohužel neznám, ale doufám, že brzy poznám. Mojí stávající guildu Darksajd opouštím z důvodu neaktivity. Alty mám, ale nestojí za zmínku, moc nealtuji. Rozdíl mezi pravou a levou stranou zatím poznám.

Moje PC není žádný high-end, ale na WoW to stačí: i5-4460 3.20 GHz, 8GB ram, Radeon RX 570. Internet optika od UPC 500Mb.

Vzhledem k mému nízkému ilvl zatím neočekávám zapojení do raidu, ale spíše doufám, že se třeba za pár dní podivám do HC (až to ještě trošku zvednu) a až naberu lepší gear, tak bych chtěl guildě nabídnout věřím kvalitního raidera a healera, který má několikaletou zkušenost s raidováním a který je zvyklý na tvrdý progress a pravidelnou docházku na raidy.

Na nic z toho nijak nespěchám, je mi jasné, že už máte stálou partu, dobré healery a na místo si musím počkat. Nemám problém být ze začátku ready na střídačce, tak, jako jsem začínal v Darksajdu.

To bude asi vše, mějte se a snad brzy na raidu, haha:)

Jamail

Nahoru

cron